Audio-Technica AT-LP120XUSB
Disain: kaasaegne, kuid plastik
Audio-Technica AT-LP120XUSB-BK on moodsa disainiga kerge plaadimängija.
Seadistamine: kiire ja valutu
Jõudlus: suurepärane heliväljund ja vormingu tugi
Helikvaliteet: erineb süsteemiti
Alumine rida
Hind: korralik hind selle eest, mida see pakub
Audio-Technica AT-LP120XUSB-BK vs Sony PS-LX310BT
Suurepärane lisatasu valik tõsistele audiofiilidele
Tehnilised andmed
- Toote nimi AT-LP120XUSB
- Tootebränd Audio-Technica
- SKU AT-LP120XUSB-BK
- Kaal 20,1 naela.
- Toote mõõtmed 17,8 x 13,86 x 5,57 tolli.
- Värviline hõbedane ja must
- Mootori alalisvoolu servomootor
- Drive Method Otseajam
- Alumiiniumist plaadimängija vaagen
- Pöördemoment >1,0 kgf.cm
- Pidurisüsteem Elektrooniline pidur
- Signaali ja müra suhe >50 dB
- Väljundi tase Eelvõimendi “PHONO”: nimivool 4 mV sagedusel 1 kHz, 5 cm/sek Eelvõimendi “LINE”: 240 mV nimivool sagedusel 1 kHz, 5 cm/s
- Phono eelvõimendi: 36 dB nominaalne, RIAA võrdsustatud
- USB-funktsioon A/D, D/A - 16-bitine/44,1 kHz või 48 kHz USB valitav
- Toiteallika nõue 120 V AC, 60 Hz
- Toonihoova tüüp Tasakaalustatud S-kujuline helihoov eemaldatava peakattega
- Efektiivne käe pikkus 230,5 mm
- Üleulatuvus 16 mm